"سینما" در تردید بین علاقه و خطر کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:16 - سه‌شنبه 06 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۲۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
رافعی کارگردان سینما در برنامه "شهر فرنگ" استقبال اندک سینما روها را در مقایسه با ترس از کرونا و تبلیغ در خانه بمانید را عاشقانه توصیف کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

  "عباس رافعی" کارگردان از استقبال قابل قبول سینما روها در شرایط کرونایی جامعه گفت و افزود: با وجودی محدودیت های ایجاد شده قرنطینه کرونایی و پویش در خانه بمانید سینماروها عاشقانه به سینما رفتند.

"جواد نوروزبیگی"، تهیه کننده سینما بر خلاف نظر عباس رافعی گفت: با وجودی که پروتکل ها در سینما بیش از سطح شهر رعایت می شد، پیش بینی ها درست از آب درنیامد.

رافعی، کارگردان سینما افزود: عجیب است که در دوران کرونایی، رستوران ها شلوغ می شود اما سینما خلوت است. باید روشنگری شود که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، می توان به سینما رفت.

نوروزبیگی گفت: سینما هم بسیاری از مشاغل آمادگی چنین وضعیتی را در شرایط قرنطینه نداشت. باید حمایت ها از سینما بیش از این بود و شرایط حمایتی بهتری مهیا می شد. در پردیس های سینمایی که مراکز تجاری اند استقبال بیشتری شد.
نوروزبیگی، تهیه کننده سینما افزود: اکران آنلاین، فرهنگ فیلم دیدن در ایران را تغییر داده است. بهتر این بود که برای شروع، فیلم‌های دیگری مانند "شنای پروانه" نمایش داده می‌شدند. بیش از ۹۰ درصد علاقمندان فیلم را بصورت قاچاق دیدند. 
جواد نوروزبیگی گفت: همزمان با نمایش آنلاین، شبکه های ماهواره ای هم فیلم ها را به نمایش گذاشتند. ما از سر ناچاری فیلم را اکران آنلاین کردیم اما برگشت سرمایه نداشت.
برچسب ها: سینما
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °