بازدید معاون رئیس جمهور از چند طرح عمرانی در زنجان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:13 - پنجشنبه 01 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۴۶۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به منظور بازدید از چند طرح عمرانی به استان زنجان سفر کرده است .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون رئیس جمهور در سفر خود به زنجان از روند دو خطه کردن راه آهن قزوین به زنجان ،
بازدید کرد. 
آقای نوبخت در بازدید از طرح دو خطه کردن راه آهن زنجان قزوین برای بهره برداری از این طرح تا پایان سال ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جدید به این طرح اختصاص داد.
 
طرح ۲ خطه کردن راه آهن زنجان– قزوین به طول ۱۷۲ کیلومتر با اعتبار اولیه ۶۵۰ میلیارد تومان آغاز شده است که ساخت سه قطعه ۱۰۴ کیلومتری آن با ۳۵۰ میلیارد تومان در حوزه استان زنجان ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 
 
دیگر قطعه این مسیر نیز در حوزه استان قزوین اجرایی شده است.
 
 
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین از طرح ۳۵ کیلومتری چهار بانده کردن مسیر زنجان به بیجار ، روند ساخت مسیر سلطانیه ، قیدار به کبودر آهنگ و همچنین راه ارتباطی زنجان به تاکستان بازدید کرد .
افتتاح ۴۹ هزار مین منزل روستایی مقاوم سازی شده در زنجان
 

افتتاح ۴۹ هزار مین منزل روستایی مقاوم سازی شده در زنجان

۴۹ هزارمین واحد مسکونی روستایی مقاوم سازی و نوسازی شده در زنجان با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

۴۹ هزار مین واحد مقاوم سازی و نوسازی شده روستایی در روستای احمد کندی استان زنجان با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور افتتاح شد.

این واحد مسکونی با زیربنایی بالغ بر ۹۰ متر مربع بوده که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی ونوسازی مسکن روستایی مبلغ ۴۰ میلیون تومان، ۸ میلیون تومان کمک بلاعوض برای احداث و ۸ میلیون تومان نیز از محل حساب ۱۰۰ امام (ره) برای تکمیل واحد پرداخت کرده است.

همچنین ساخت ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومان استان زنجان با حضور معاون رئیس جمهور به صورت نمادین در روستای احمد کندی ایجرود آغاز شد.

بازدید از بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی در حال احداث ولیعصر زنجان از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به زنجان است.

قرار است با حضور نوبخت تفاهم نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکونی محرومین استان زنجان نیز منعقد شود.

آخرین برنامه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در زنجان حضور در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۲°