دستور رئیس قوه قضائیه برای پیگیری شرارت آمریکایی‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 28 خرداد 1400
کد خبر : ۷۹۸۴۷۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
رئیس قوه قضاییه به دادستان کل کشور و معاون امور بین الملل خود دستور داد مسئله شرارت و حرکت تروریستی آمریکایی‌ها را در مقابل هواپیمای مسافربری ایران در مجامع حقوقی بین المللی با جدیت پیگیری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در جلسه امروز شورای عالی قضایی گفت: این اقدام آمریکایی‌ها تهدید هوانوردی است و حرکتی تروریستی محسوب می‌شود.

رییس قوه قضاییه اضافه کرد: باید نظام حقوق بین المللی در مقابل شرارت افکنی آمریکایی‌ها در مقابل هوانوردی ایستادگی کند.

وی گفت: علاوه بر پیگیری‌های دستگاه دیپلماسی و سازمان هواپیمای کشوری، قوه قضاییه نیز از مجاری حقوق بین المللی این حرکت تروریستی آمریکایی‌ها را با جدیت پیگیری می‌کند.
 
 
 
لواسان فقط یک نماد و نمود است

رئیس قوه قضاییه گفت: در بحث زمین خواری و عزم دستگاه قضا برای مقابله با این پدیده شوم؛ لواسان فقط یک نماد و نمود است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در جلسه امروز شورای عالی قضایی افزود: در هر منطقه از کشور مناطقی خوش آب و هوا داریم که جاذبه‌های زیادی برای مردم دارد و ضروری است که مسئولان احساس وظیفه کنند و مراقب باشند که اولا تخلفی پا نگیرد و به هیچ وجه اجازه ندهند که تخلف از اساس شکل بگیرد.

رییس قوه قضاییه گفت: منابع طبیعی و اراضی ملی متعلق به همه نسل هاست و باید از آن صیانت شود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی یادآور شد: رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ در این باره راهبرد اساسی صیانت از منابع طبیعی و ثروت‌های ملی را در حوزه‌های اجرایی و قضایی کاملا روشن کرده است و همه از جمله مسئولان قضایی باید این رهنمود‌ها را نصب العین خود قرار دهند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °