دریافت‌کنندگان وام ودیعه از فهرست مسکن ملی حذف نمی‌شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۷۹۸۴۸۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی خبر حذف دریافت‌کنندگان وام ودیعه مسکن از فهرست مسکن ملی را تکذیب و اعلام کرد: دریافت‌کنندگان وام ودیعه مسکن از فهرست مسکن ملی حذف نمی‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اصلانی  در خصوص جزئیات وام ودیعه مسکن، گفت: شرایط وام ودیعه مسکن شرایطی است که قانون ساماندهی و حمایت از عرضه و تولید مسکن و آیین نامه اجرایی آن بر آن تاکید دارد. بدین معنا افراد متقاضی نباید از تسهیلات یارانه‌ای دولت استفاده کرده باشند. فرم ج سبز، عدم مالکیت از سال ۸۴ به بعد، تاهل یا سرپرست خانوار بودن از جمله شرایطی است که برای دریافت کمک ودیعه اجاره مسکن آمده است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در تهران رقم تسهیلات ۵۰ میلیون تومان، در کلانشهر‌ها ۳۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۱۵ میلیون تومان است.

به گفته اصلانی، از شنبه ۴ مردادماه ثبت‌نام دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۹ مرداد ادامه خواهد یافت. از طریق پیامک افرادی که می‌خواهند از این تسهیلات استفاده کنند کد ملی سرپرست خانوار را به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ پیامک می‌کنند. همزمان فرآیند پالایش آغاز می‌شود و از بین افرادی که پیامک ارسال کرده‌اند دعوت می‌شود به سایت اقدام ملی مسکن به نشانی TEM.MRUD.IR مراجعه کرده و اطلاعات خود را تدقیق و تکمیل کنند.

او همچنین از احتمال ریزش تعداد زیادی از ثبت نام کنندگان پیامکی خبر داد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °