رعایت پرونکل‌های بهداشتی در ادارات به صد در صد برسد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:57 - جمعه 02 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۴۹۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اعلام اینکه تاکنون ۷۶ درصد پروتکل‌ها رعایت شده است تاکید کرد: توقع ما از همه دستگاه‌ها اینست که پرونکل‌های بهداشتی در ادارات صد در صد اجرا شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن فرهادی در گفتگوی ۱۸:۳۰ با بیان اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا مصوبات خوبی برای نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی تدارک دیده است، گفت: از مهمترین آن‌ها رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بدنه دستگاه‌های اداری است.

او افزود: طبق آخرین بررسی‌های ما موسسات و دستگاه‌های دولتی در رتبه دوم اجرای این طرح هستند.

فرهادی با اعلام اینکه تاکنون ۷۶ درصد پروتکل‌ها رعایت شده است تاکید کرد: توقع ما از همه دستگاه‌ها اینست که پرونکل‌های بهداشتی در ادارات صد در صد اجرا شود.

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت افزود: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا رعایت نشدن این دستورالعمل‌ها در ادارات هم در حکم تخلفات اداری محسوب می‌شود و کسانی که رعایت نکنند خاطی و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

او با انتقاد از اینکه در شرایط فعلی متاسفانه مراجعات ارباب رجوع به ادارات ادامه دارد، گفت: باید میزان مراجعات به حداقل برسد و باید به سمت دولت الکترونیک پیش برویم.

به گفته معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت مهمترین محور‌های دستورالعمل‌های بهداشتی، انجام وظایف دستگاه‌های خدمت رسان و خدمت گیران در برابر یکدیگر است.

او گفت: طرفین ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک هستند و فضای ادارات حتما باید گندزدایی، وسایل اداری ضدعفونی شوند و تا حد امکان از ایجاد تجمع پرهیز کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°