بیانیه حزب‌الله درباره درگیری در مرز لبنان و فلسطین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:09 - دوشنبه 20 مرداد 1399
کد خبر : ۷۹۸۴۹۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
جنبش حزب‌الله در خصوص درگیری امروز در مرز‌های شمالی فلسطین اشغالی بیانیه‌ای صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 در این بیانیه آمده است: «تمام آنچه رسانه‌های دشمن در ارتباط با خنثی کردن عملیات نفوذ از خاک لبنان به داخل فلسطین ادعا کردند، نادرست است».

در ادامه این بیانیه آمده است: «اظهارات درباره شهید شدن و زخمی شدن رزمندگان مقاومت در عملیات بمباران در اطراف مواضع اشغالگران به هیچ عنوان درست نیست».

در این بیانیه همچنین اشاره شده است: «ادعا‌های اشغالگران تلاشی است برای ابداع پیروز‌های دروغین و توهم‌آمیز».

در این بیانیه آمده است: «هیچ گونه درگیری یا آتش‌گشودنی از سوی مقاومت اسلامی در حوادث امروز تا به این لحظه روی نداده است. شلیک‌ها تنها از یک سو بود آن هم دشمن ترسو، نگران و مشوش».

حزب‌الله ادامه داد: «پاسخ ما به شهادت برادر مجاهد علی کامل محسن در حادثه تجاوز به اطراف فرودگاه دمشق حتما در راه است».

جنبش حزب‌الله در پایان هشدار داد: «صهیونیست‌ها تنها باید در انتظار مجازات جنایت‌های خود باشند».

در ادامه این بیانیه آمده است: «بمبارانی که امروز علیه روستای "الهباریه" صورت گرفت و همچنین هدف قرار دادن خانه یکی از شهروندان به هیچ عنوان در قبال این حوادث سکوت نخواهیم کرد».

جنبش حزب‌الله با استناد به آیه قرآنی «یحسبون کل صیحه علیهم» (هر فریادی را به زیان خود می‌پندارند)، گفت که به نظر می‌رسد وحشت اشغالگران و شهرک‌نشینان باعث شده است که آن‌ها اینگونه متشنجانه در میدان و در رسانه‌ها تحرک داشته باشند.

در ادامه آمده است: «دشمن کاملا از آگاهی از نیت مقاومت ناتوان شده است و همین مسئله باعث شد که در میدان و رسانه‌ها متشنج باشند».

حزب‌الله همچنین اشاره کرد: «تمام آنچه درباره خروج از روستا‌های جنوب دست به دست می‌شود، نادرست است. عکس این مسئله درست است».
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°