لیبرمن: نصرالله ثابت کرد به حرفش عمل می‌کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:07 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۸۵۰۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی گفت که دبیرکل حزب الله لبنان نشان داد که حرفش، حرف است و به آن عمل می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از المیادین، وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب «اسرائیل خانه ماست» به فلج شدن منطقه شمالی در فلسطین اشغالی از بیم حزب الله واکنش نشان داد.

«آویگدور لیبرمن» گفت: متاسفانه (سید حسن) نصرالله ثابت کرد که حرفش، حرف است و به آن عمل می‌کند و چشم در مقابل چشم و دندان برابر دندان.

وی افزود: یک عضو حزب الله در دمشق کشته شده است و کل شمال (سرزمین‌های اشغالی) فلج شده است.

گفتنی است که منابع خبری عصر دوشنبه از وقوع برخی درگیری‌ها در مرز لبنان با سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

در همین حال، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای به تحولاتی که روز دوشنبه در منطقه مزارع اشغالی شبعا و مرز لبنان با فلسطین اشغالی رخ داد و اخبار مربوط به این تحولات واکنش نشان داد.

در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان آمده است: به نظر می‌رسد که حالت رعب و وحشتی که ارتش اشغالگر صهیونیست و صهیونیست‌ها در مرز لبنان در آن به سرمی برند و وضعیت آماده باش شدید و نگرانی شدید از واکنش مقاومت به سبب جنایت دشمن در شهادت برادر مجاهد علی کامل محسن و نیز ناتوانی دشمن از قصد و نیت مقاومت؛ همه این‌ها سبب شد که دشمن به شکل بحران زده در عرصه میدانی و رسانه‌ای بر حسب قاعده «هر صدایی بشنوند بر زیان خویش پندارند» عمل کند.

حزب الله لبنان بیان کرد: هر آنچه دشمن صهیونیست از خنثی سازی عملیات نفوذ از اراضی لبنان به داخل فلسطین اشغالی و نیز شهید و زخمی شدن رزمندگان مقاومت در حمله توپخانه‌ای که به اطراف مواضع اشغالگران در مزارع شبعا، ادعا شده است، نادرست و تلاشی برای کسب پیروزی‌های خیالی و دروغین است.

در این بیانیه آمده است: مقاومت اسلامی تاکید می‌کند که درگیری یا تیراندازی از سمت آن در تحولات امروز تاکنون انجام نشده است و فقط از جانب یکطرف یعنی دشمن ترسو، نگران و بحران زده بوده است.

در این بیانیه آمده است: واکنش ما به شهادت برادر مجاهد علی کامل محسن که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به حومه فرودگاه بین المللی دمشق به شهادت رسید؛ حتمی است و صهیونیست‌ها باید منتظر مجازات جنایاتشان بمانند.

حزب الله لبنان بیان کرد: در قبال حمله توپخانه‌ای صهیونیست‌ها به روستای الهباریه لبنان و وارد شدن خسارات به منزل یکی از غیرنظامیان نیز سکوت نخواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°