ساعی، رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:46 - شنبه 18 مرداد 1399
کد خبر : ۷۹۸۵۲۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
هادی ساعی­ با کسب­ ­­۸ ­رای به ریاست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک صبح امروز با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بعنوان رئیس جلسه در سالن فارسی اکادمی ملی المپیک برگزار شد خانم زهرا نعمتی سعید حسنی پور و هادی ساعی­ برای ریاست کمیسیون و مجتبی عابدینی و افشین نوروزی برای نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران به رقابت پرداختند که در پایان رای گیری هادی ساعی ­ با کسب­ ۸­ رای از مجموع­ ­۱۵ ­رای بعنوان رئیس­ و مجتبی عابدینی با کسب­ ۸ ­رای بعنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

در این انتخابات هادی ساعی پیش از برگزاری انتخابات در بحث­ با کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره ایین نامه کمیسیون ورزشکاران گفت، چون این ایین نامه­ و اساسنامه هنوز به تایید کمیته بین المللی المپیک نرسیده است پس باید انتخابات بر اساس ایین نامه قبل برگزار شود.

در این میان قاسم رضایی به هادی ساعی تذکر داد که جو جلسه رو به تشنج نکشد در این لحظه کیکاوس سعیدی و خانم طاهریان­ نایب رئیس بانوان کمیته بین المللی المپیک در صدد ارام کردن جلسه بر امدند.

اعتراض هادی ساعی به بندی از آیین نامه کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک است که در آن به اضافه کردن افراد به این کمیسیون اشاره دارد.

زهرا نعمتی یکی از کاندیدا‌های ریاست کمیسیون ورزشکاران گفت:با توجه به اتفاقات که از شب گذشته افتاده است و شائبه بهتر است تاریخ انتخابات تغییر کند.

پیمان فخری در ادامه گفت براساس آیین نامه و اساسنامه جدید که مورد تایید قرار گرفته است آمده است رئیس کمیته ملی المپیک در هر زمانی با مشورت رئیس کمیسیون ورزشکاران می‌تواند ۲ نفر را از میان ورزشکاران با حق رای وارد کمیسیون کند.

یاداور می‌شود حمیده عباسعلی و بهداد سلیمی به تازگی در استانه انتخابات و استفاده از همین بند به عضویت کمیسیون ورزشکاران در امده اند.

پس از این صحبت‌ها با مدیریت کیکاوس سعیدی برای برگزاری انتخابات با ایین نامه جدید رای گیری شد که همه حاضران موافقت کردند در ادامه ارش میراسماعیلی و سعید حسنی پور از نامزدی برای انتخابات ریاست کمیسیون انصراف دادند و انتخابات برگزار شد.

از حاشیه‌های این انتخابات و پیش از ان می‌توان به مشاجره لفظی و رسانه‌ای هادی ساعی و حمید سوریان المپین‌های ایران اشاره کرد همچنین به نبود اسم نام آرش میراسماعیلی بعنوان یکی از داوطلبان شرکت در انتخابات این کمیسیون در فهرست داوطلبان یک روز پیش از انتخابات اشاره کرد.

حمید سوریان و آرش میراسماعیلی به ترتیب روسای دو دوره گذشته کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بودند.
برچسب ها: ساعی ، کمیته ، المپیک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۲°