اجرای طرح نذر ۱۱۰ قربانی به مناسبت عید قربان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۹۸۵۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران: طرح نذر ۱۱۰ قربانی به نیت رفع بلا از کشور و سلامتی مدافعان سلامت و شکست ویروس کرونا همزمان با دهه ولایت انجام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مجتبی سالک رازی افزود: این طرح در راستای تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه طرح کمک مومنانه، مواسات و همدلی و با هدف خدمت رسانی به خانواده‌های نیازمند و هموطنان آسیب دیده برگزار می‌شود.
 
او افزود: جامعه هدف ما در این طرح، کارگران شهرداری تهران و رانندگان تاکسی و اتوبوس نیازمند هستند که با همکاری حوزه‌های بسیج شناسایی شده اند.
 
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: این کار با رعایت شیوه نامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و با حضور نماینده وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود.
 
علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح خداپسندانه، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را تا ۸ مرداد به شماره شبا IR ۰۸۰۶۳۰۱۸۱۳۷۵۸۰۶۰۶۰۶۲۰۹۰۵ یا شماره حساب ۰۱۸۱۳۷۵۸۰۶۰۶۰۶۲۰۹۰۵ بانک انصار به نام موکب ۷۰۷ واریز کنند.
 
اجرای مسابقه عکاسی و فیلم کوتاه در منطقه ۱۹ با محوریت کرونا 
«قاب خاطره» عنوان مسابقه عکاسی است که با موضوع ثبت تصاویری از فضا‌های شهری با محوریت مواجه با ویروس کرونا در منطقه ۱۹ برگزار می‌شود.
 
 محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه شرکت در این مسابقه را مختص همه شهروندان اعم از عکاسان حرفه‌ای و آماتور اعلام کرد و افزود: فضا‌های شهری در مواجهه با ویروس کرونا محور اصلی این مسابقه است و علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در آن آثار خود را تا پایان مردادماه به شماره واتساپ ۰۹۳۵۵۹۹۲۲۷۹ ارسال کنند.
 
او در ادامه به برگزاری مسابقه دیگری با موضوع کرونا در قالب تهیه فیلم کوتاه یک دقیقه‌ای اشاره کرد و گفت: این مسابقه توسط اداره سلامت این حوزه ویژه اعضای کانون مادر و کودک تدارک دیده شده است.
 
به گفته فریدی در این مسابقه که با هدف افزایش اثربخشی آموزش‌های پیشگیری از کرونا به خانواده‌ها برگزار می‌شود، کودکان در قالب فیلم کوتاه یک دقیقه‌ای مادران و پدران خود را به رعایت موارد بهداشتی از قبیل استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی دعوت می‌کنند.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ مرداد ماه به آی دی salamat_sh_۱۹@ ارسال کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °