بهره برداری از پنج طرح صنعتی و بازرگانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:10 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۶۱۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
پنج طرح بزرگ صنعتی و بازرگانی در استان‌های مازندران، خوزستان و فارس امروز به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای حسین مدرس خیابانی در مراسم بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت صمت که بصورت ویدئو کنفرانسی و با حضور رئیس جمهور برگزار شد افزود: در ۸ هفته گذشته نیز جمعا ۳۸ طرح بزرگ صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی در استان‌های مختلف کشور به بهره برداری رسید که جمعا برای ۶ هزار نفر بصورت مستقیم ایجاد اشتغال کرد.
وی اضافه کرد: ۵ طرحی که امروز به بهره برداری می‌رسد نیز با سرمایه گذاری ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای بیش از هزار و ۷۰۰ نفر شغل ایجاد می‌کند.

طرحی که در مازندران افتتاح شد واحد تولید (ام دی اف) در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد است. برای راه اندازی این طرح بخش خصوصی بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده و زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

در استان خوزستان هم امروز فاز دوم مجتمع تولید شمش و میلگرد فولادی روهینا در دزفول به بهره برداری رسید. این فاز با سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی آماده بهره برداری شده است. این مجتمع با ظرفیت تولید ۴۵۰ هزار تن، زمینه اشتغال مستقیم ۴۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

در استان فارس هم طرح تولید کربنات سدیم سبک و سنگین در فیروزآباد امروز افتتاح شد. برای راه اندازی این طرح بیش از ۲ هزار و ۶۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است که اشتغال هزار نفری را فراهم کرده است.

دو سیلو هم امروز در داراب و اقلید فارس افتتاح شد. سیلو اقلید با ظرفیت ۶۰ هزار تن به پیشرفته‌ترین تجهیزات نگهداری گندم در جهان مجهز شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°