ذوالنور: در قبال تحریم تسلیحاتی، موضع ضعف نداشته باشیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:46 - سه‌شنبه 06 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۶۹۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت نباید از موضع ضعف با موضوع تمدید تحریم تسلیحاتی ایران برخورد کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت باید اعلام کند که اگر تحریم تسلیحاتی ایران تمدید شود، ما چه اقداماتی را در دستور کار خود قرار می دهیم.
 
حجت الاسلام ذوالنور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه دولت باید چه واکنشی برای جلوگیری از تمدید تحریم تسلیحاتی داشته باشد،افزود: مهمتر از هر چیز استقامت و صلابت دولت در مقابل دشمنان است و دولت نباید از موضع تزلزل با مسئله برخورد کند.

وی بیان کرد: دولت نباید از موضع ضعف با موضوع تمدید تحریم تسلیحاتی ایران برخورد کند و باید با جدیت کامل در مقابل این جسارت و انحرافی که دشمنان می‌خواهند ایجاد کنند، بایستد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: دولت باید دیپلماسی گسترده و فضاسازی فراگیری را علیه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در دستور کار خود قرار دهد و حقانیت جمهوری اسلامی و باطل بودن خواسته‌های طرف مقابل را به طور جدی در دنیا مطرح کند.

ذوالنور ادامه داد: دولت باید دیپلماسی سیاسی خود را در این زمینه فعال کند و بر اعضای شورای امنیت و سایر کشور‌های تصمیم گیر در این موضوع اثر بگذارد.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: دولت باید برای طرف مقابل هزینه ایجاد کند و اعلام کند که اگر شما تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کنید، ما چه اقداماتی را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

وی افزود: زمانی که دشمنان ایران سود و هزینه را بررسی کنند، قطعاً جرأت چنین تعرضی را پیدا نخواهند کرد و دولت باید این مسئله را در دستور کار خود قرار دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °