چند و چون ماجرای کوه خواری در صدرا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:23 - سه‌شنبه 14 مرداد 1399
کد خبر : ۷۹۸۷۰۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
دادستان شیراز گفت: دستور قضایی برای توقف عملیات اجرایی و تعیین تکلیف واگذاری های نامناسب در شهر صدرای شیراز صادر شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آسیابی در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر، با بیان اینکه شهر صدرا، تنها شهر جدید استان فارس که در ۱۰ کیلومتری شیراز واقع شده و از اویل سال ۷۰ برای جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر پیش بینی شده، افزود: عمده مسکن مهر استان و همچنین برنامه اقدام ملی مسکن روی این شهر واقع شده است.

دادستان شیراز در ادامه با تاکید بر اینکه موضوع تصرف اراضی ملی و دولتی شهر صدرا  مطرح نیست، گفت: مشکل اصلی نوع واگذاری این اراضی که در دهه ۸۰ و در قالب واگذاری به تعاونی‌های مسکن واگذار شده است.
 
آسیابی افزود: برخی از واگذاری‌ها در اراضی‌ها با شیب بالا و در دامنه ارتفاعات جنوبی و شمالی شهر صدرا بوده است. 
 
وی در ادامه گفت: با توجه به موقعیت توپوگرافی و شیب نامناسب منطقه و توافقات انجام شده با شرکت شهرک عمران صدرا دستورات قضایی لازم صادر شده  و  در قالب مصوبات شورای حفاظت از اراضی ملی دادگستری استان مطرح که مدیر عامل شرکت صدرا نسبت به توقف عملیات اجرایی و به تعیین تکلیف واگذاری‌ها با توجه به وضعیت نامناسب توپو گرافی‌ها اقدامات لازم را انجام دهند. 
 
آسیابی افزود: پس از بررسی‌های لازم دستور قضایی برای توقف عملیات اجرایی و تعیین تکلیف واگذاری‌های نامناسب در شهر صدرای شیراز صادر شده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°