برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی در ماه محرم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:44 - جمعه 02 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۸۷۱۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی: امسال مراسم عزاداری محرم با رعایت پروتکل های اجتماعی و به صورت سختگیرانه تر و با یک چهارم ظرفیت برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

جلالی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط تصویری با برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: امسال هم محرم و اصل عزاداری برگزار خواهد شد. 

طبق مصوبه آخر ستاد کرونا سازمان تبلیغات اسلامی نیز مسئول کارگروه برگزاری مراسم محرم و صفر است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مراسم محرم برگزار می شود. 

او افزود: با رعایت پروتکل ها ولی به صورت سختگیرانه تر این مراسم برگزار خواهد شد اما از چندهفته قبل یک دوگانگی در برگزاری مراسم محرم با توجه به پوشش شبکه های ماهواره ایجاد شده که موجب نگرانی مردم شده اما مردم نگران برگزاری مراسم نباشند. 

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی درباره نحوه برگزاری مراسم گفت: در جلسه سه ساعته با وزارت بهداشت قرار شده مراسم با یک چهارم ظرفیت و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود همانطور که در مراسم عرفه برگزار شد اما همه آنچه موجب تجمعات می شود ممنوع خواهد بود.

او افزود: در ابلاغیه ستاد ملی کرونا هشت بند برای اجرای مراسم ابلاغ شده است و وزارت بهداشت نیز بر اجرای سختگیرانه این هشت بند تاکید دارد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°