اهدای یک میلیون بسته کیف و نوشت افزار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:28 - جمعه 14 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۸۸۴۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از اهداء یک میلیون بسته کیف و نوشت افزار ایرانی - اسلامی در قالب پویش ملی مشق احسان به دانش آموزان مناطق محروم کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمد مخبر در آیین ارسال بسته‌های کیف و نوشت افزار ایرانی - اسلامی گفت: امروز ۵۰۰ هزار بسته به مناطق محروم ارسال می‌شود.

وی با بیان این که بقیه بسته‌ها نیز در روز‌های آینده ارسال خواهد شد، افزود: هر یک از این بسته‌ها ۱۵۰ هزار تومان و در مجموع ۱۵۰ میلیارد تومان ارزش ریالی دارد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان این که تأمین کیف و نوشت افزار‌های استفاده شده در این پویش از تولید کنندگان داخلی است، گفت: ۳۰۰ واحد تولیدی در این پویش مشارکت دارند و برای بیش از هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

مخبر افزود: مدیریت توزیع بسته‌ها به سراسر کشور به ۳۱ قرارگاه و ۵ هزار گروه جهادی همکار با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سپرده شده است.

وی با بیان این که تعداد بسته‌های ارسالی به استان تهران ۱۰۰ هزار بسته و به سایر استان‌ها ۴۰۰ هزار بسته است، گفت: شناسایی و توزیع بسته‌ها از طریق گروه‌های جهادی، خیریه‌ها و سمن‌های همکاری با رعایت کرامت انسانی صورت گرفته است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افزود: فرآیند اجرایی این پویش از طریق ثبت درخواست در سامانه دنیای احسان و بدون دریافت هیچ هزینه‌ای از بهره‌مندان و حمایت پذیران انجام می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۱°