آغاز رزمایش همدلی مؤمنانه در ناجا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:06 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۷۹۹۱۲۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه" نذر حسینی "در نیروی انتظامی با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا آغاز شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در این مرحله بیش از بیست هزار بسته انواع مواد غذایی با کمک کارکنان نیروی انتظامی تهیه شده که در اختیار گروه های آسیب پذیر و نیازمند قرار گرفت.
 
این بسته شامل اقلام خوراکی و بهداشتی است.
 
کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور در این رزمایش شرکت می‌کنند.
 
سردار اشتری: ناجا همیشه و در همه مقاطع در کنار مردم خواهد بود
 
فرمانده نیروی انتظامی در این مراسم گفت: ناجا همیشه و در همه مقاطع در کنار مردم خواهد بود و آنچه که در توان دارد برای امنیت و کمک به مردم انجام خواهد داد.

سردار سرتیپ حسین اشتری در دومین مرحله رزمایش به عنوان نذر حسینی که در فرمانده انتظامی تهران بزرگ برگزار شد افزود: در این مرحله از طرح مومنانه ۲۰ هزار بسته مواد غذایی که با هزینه و کمک‌های داوطلبانه کارکنان نیروی انتظامی تهیه شده است در اختیار اقشار آسیب پذیر و نیازمند قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این ابتکار از سوی مقام معظم رهبری در اوایل سال مطرح شد که موضوع در دستور کار قرار گرفت و مرحله اول آن با تهیه ۴۵ هزار بسته مواد غذایی انجام شد.

فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی در همه حوادث طبیعی و غیر طبیعی در کنار مردم حضور دارد و در حال حاضر نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه تعدادی از هموطنانمان بیمار یا بیکار شده اند برای این عده بسته‌های غذایی را تهیه و ارائه خواهد کرد.

وی افزود: در بحث کرونا تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی به دلیل اینکه خدماتی را به مردم ارائه کردند به درجه شهید نائل گردیدند.

سردار اشتری گفت: از تک تک همکاران و خانواده نیروی انتظامی تشکر می‌کنم و نیروی انتظامی افتخار این را دارد که خدمتگذار مردم شریف ایران اسلامی باشد.

سردار رحیمی: ناجا شبانه روز برای امنیت مردم تلاش می‌کند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه با عنوان نذر حسینی بیش از ۲۰ هزار بسته مواد غذایی در بیش اقشار مردم و آسیب پذیر توزیع میشود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه که در تهران بزگزار شد افزود: در آستانه ماه محرم هستیم و حضور گسترده همکاران و کارکنان نیروی انتظامی را در این طرح خداپسندانه شاهد هستیم.

وی گفت: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی برای امنیت مردم تلاش می‌کند و در این اقدام نیز با تمام قوا در خدمت مردم نیازمند و اقشار آسیب پذیر است.

سردار حیمی افزود: در مرحله اول سه هزار بسته و در مرحله دوم ۴ هزار بسته از سوی نیروی انتظامی تهران بزرگ تهیه و در اختیار مردم نیازمند قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در سطح کشور نیز در دو مرحله حدود ۷۵ هزار بسته تهیه و توزیع شد.

وی افزود: در این بسته‌های مواد غذایی انواع حبوبات، روغن، چای، رب، قند ماسک و برنج تهیه شده است و ارزش آن حدود ۳۵۰ هزار تومان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°