پیشنهاد تعویق کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 28 خرداد 1400
کد خبر : ۷۹۹۱۶۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
وزیر بهداشت گفت: اگر اجرای کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ممکن نباشد آزمون سراسری به تعویق بیفتد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"سعید نمکی" وزیر بهداشت در حساب اینستاگرامی خود نوشت: امروز (دوشنبه) عصر دوباره با حضور روسای محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم. وزیر محترم علوم و رئیس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

وی در ادامه نوشت: در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که روسای محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت نیز در این مورد، کاملا همراه و موافق بودند. به مسئولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

پیشنهاد وزارت علوم، تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

براساس اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در ۴ روز متوالی ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه و ۱ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.
 
پیشنهاد تعویق کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا
برچسب ها: کنکور
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °