آغاز معرفی مشمولان دریافت وام ودیعه مسکن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:18 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۲۲۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی: هزار و 600 نفر از متقاضیان واجد شرایط دریافت ودیعه مسکن می توانند از فردا (چهارشنبه) با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک منتخب خود تشکیل پرونده دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پروانه اصلانی افزود: با پایش درخواست متقاضیان دریافت وام مسکن تاکنون حدود 70 هزار نفر واجد شرایط بودند و پرونده آنها نهایی شده است.

وی گفت:​ اسامی افرادی که پالایش می شوند و بانک شان را در سامانه طرح اقدام ملی انتخاب می کنند به شعب بانک ها ارسال می کنیم.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی افزود: این افراد پس از انتخاب بانک خود در سامانه طرح اقدام ملی اسامی آنها وارد کارتابل بانک ها می شود و می توانند با مراجعه به بانک تشکیل پرونده دهند و پرونده خود را دقیق تکمیل و مدارک مورد نیاز را تحویل بانک دهند.

خانم اصلانی گفت:​ از زمانی که متقاضیان به بانک ها معرفی می شوند تا زمان دریافت وام طبق مقررات بانک مطابق با دریافت سایر تسهیلات عمل می شود.

وی افزود:​ اعتبار وام ودیعه مسکن تامین شده است و متقاضیانی که واجد شرایط هستند بعد از مراجعه به بانک و تشکیل پرونده اگر زمان اجاره نامه به شهر محل درخواست با شرایط دریافت وام انطباق داشته باشد می توانند وام ودیعه مسکن را دریافت کنند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: تاکنون یک میلیون و 629 هزار نفر با کد ملی معتبر پیامک زدند اما رقم پیامک های دریافت شده بیشتر از این رقم است ولی نامعتبر هستند و یا از یک کد ملی چند بار پیامک زده شده است.

خانم اصلانی افزود: تعداد کسانی که اطلاعات خود را تکمیل کردند 328 هزار نفر بودند که تاکنون 70 هزار نفر از آنها پالایش شدند و بقیه نیز به مرور پالایش می شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۵°