اضافه شدن ۵ هزار تاکسی به شبکه تاکسیرانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:23 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۹۲۳۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
شهردار تهران از اضافه شدن ۵ هزار تاکسی به شبکه تاکسیرانی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پیروز حناچی در مراسم بهره برداری از مسیر جنوبی خیابان استاد معین گفت: امروز روز خوشایندی است، زیرا مسیر‌ها در یکی از محلات قدیمی تهران که حالت بن بست داشت را افتتاح می‌کنیم. امسال شاهد اتفاقات خوبی در تهران خواهیم بود و اوراق مشارکت ۹۷ و ۹۸ را گرفته ایم و تا اخر امسال ۱۲ ایستگاه مترو افتتاح خواهد شد، تامین اعتبار تعداد زیادی اتوبوس هم طبق قراردادمان با ایران خودرو اضافه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط سخت و تحریم‌های ظالمانه‌ای که مواجه ایم و با تحمل مردم شریف این وضع را سپری می‌کنیم و همه وظیفه داریم خدمات بهتری را در این شرایط ارائه کنیم.

حناچی گفت: اعتباراتی را برای بازسازی اتوبوس‌ها تامین کرده ایم که برای ۳۰۰ دستگاه قرار داد بسته ایم ۵ هزار دستگاه تاکسی به شبکه تاکسیرانی اضافه خواهد شد.

شهردار تهران افزود: توسعه فضای سبز در مناطقی که سرانه فصای سبز پایین است از اهداف مهمی است که دنبال می‌کنیم و جزو تاکیدات مقام معظم رهبری هم هست پادگان ۰۶ با همکاری نیرو‌های مسلح یکی از تحولات بعد از انقلاب خواهد بود.

وی گفت: ما در چند مرحله زیرگذر استاد معین را داشتیم و با ۲ طرفه شدن زیرگذر بار ترافیک کمتر شد که اتفاق خوبی بود.

حناچی درباره افتتاح مسیر جنوبی خیابان استاد معین افزود: تغییر نگاه ما در پروژه‌ها بسیار مهم است. وظیفه داریم در این مناطق چنین فضا‌هایی ایجاد کنیم. در چند روز گذشته بصورت اتفاقی چندبار از این مناطق بازدید کردم و شاهد دوچرخه سواری بسیاری از بچه‌ها بودم و با باز شدن این مسیر امکان دسترسی به حمل و نقل و عمومی هم فراهم خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°