داوطلبان مبتلا به کرونا فرم خوداظهاری را تکمیل کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۷۹۹۲۵۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
سخنگوی سازمان سنجش: درگاه اینترنتی خود اظهاری بیماران کرونایی آزمون سراسری ۹۹ در سایت سنجش باز شده است و داوطلبان مبتلا باید ظرف امروز و فردا اطلاعات خود را در آن ثبت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
خانم فاطمه زرین آمیزی افزود: به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است.

وی افزود: بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آن‌ها از تاریخ ۱۶/۵/۹۹ بصورت قطعی تأیید شده، لازم است از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۲ لغایت پنچشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۳ با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تأییدیه بیمارستان و یا نتیجه آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: داوطلبانی که این فرم را تکمیل کنند براساس شیوه نامه‌های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آن‌ها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده تنها در شهر‌های محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

خانم زرین آمیزی با تأکید بر اینکه پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد گفت: داوطلبان امروز و فردا مهلت دارند در این خود اظهاری مجازی شرکت کنند.

سازمان سنجش با تدارک این فرایند در آزمون‌های قبلی نیز به ترتیب در آزمون دکتری ۵۴ نفر و در آزمون کارشناسی ارشد ۸۵ بیمار کرونایی شناسایی و به منظور مساعدت با این داوطلبان، آزمون این افراد را جدای از سایر داوطلبان در محیط‌های بیمارستانی برگزار کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °