راه اندازی کانال آموزش استثنایی در «شاد»
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:17 - دوشنبه 07 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۳۰۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از راه اندازی کانال محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی با ۸۲۴ زیر کانال درسی در شبکه شاد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید جواد حسینی افزود: از ویژگی‌های این کانال و زیر مجموعه‌های آن پوشش کامل دروس ۵ دوره تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه اول پیش حرفه‌ای و متوسطه دوم حرفه‌ای است.

معاون وزیرآموزش و پرورش افزود: به زودی محتوا‌های آموزشی استاندارد که با مشارکت استان‌ها تهیه شده است ویژه دانش آموزان کم توان ذهنی، آسیب شنوایی، آسیب بینایی، مشکلات جسمی حرکتی و طیف اوتیسم و محتوا‌های ویژه مراکز مشکلات یادگیری، محتوا‌های پرورشی، توان بخشی، مشاوره و بهداشت در این کانال‌ها برای استفاده قرار داده خواهد شد.

آقای حسینی تعداد زیرکانال‌های کانال محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی را ۸۲۴ کانال ذکر کرد و افزود: ۱۱۶ کانال درسی برای پیش دبستانی، ۲۷۶ کانال برای دانش آموزان ابتدایی، ۱۲۷ کانال برای اول متوسطه، ۹۹ کانال برای متوسطه اول پیش حرفه‌ای، ۱۸۰ کانال برای متوسطه دوم حرفه‌ای و ۲۶ کانال برای مشکلات ویژه یادگیری و محتوا‌های پرورشی، توان بخشی، مشاوره و بهداشت ایجاد شده است.

برای استفاده از این کانال‌ها در صفحه اصلی شاد باید به بخش "محتوا و مواد آموزشی" و سپس بخش "مدارس استثنایی" مراجعه کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۷°