صنایع کوچک و متوسط؛ مشکلات و راهکارها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:54 - يکشنبه 06 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۳۲۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از بازگشت ثلت واحد های صنعتی تعطیل شده به چرخه حیات خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"طهمورث لاهوتی" با اشاره به سخنان معاون وزیر صمت و احیای مجدد ۴۶۸ واحد صنعتی از ابتدای سال ۹۹، گفت: از ۱۵۰۰ واحد صنعتی تعطیل شده بیش از ۴۶۰ واحد دوباره به چرخه فعالیت بازگشته اند.

مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان چگونگی بازگشت واحد‌های تولید به فعالیت اقتصادی گفت: به سه صورت واحد‌های تعطیل شده به چرخه بازگشته اند. برخی از این واحد‌ها شخص سرمایه گذار قدرت بازگشت نداشته و با جایگزین کردن سرمایه گذار جدید واحد صنعتی احیا شده است.
لاهوتی در گفتگو با ۱۸:۳۰ گفت: خدمات زیرساختی بسیاری از واحد‌های صنعتی تامین شده است و احیای واحد‌های تعطیل شده که از سال ۹۱ شروع شده به نتیجه خواهد رسید.
او گفت: با رازه اندازی صد در صدی ۴۶۸ واحد صنعتی ۸ هزار نفر مشغول به کار می‌شوند.
عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس‌آباد با بیان اینکه نگهداری شهرک‌های صنعتی بر اساس مبلغ شارژ پرداختی کارخانه‌های و واحد‌های صنعتی است، گفت: یکی از معضلات شهرک صنعتی عباس آباد برق و آب است.
"محسن مولایی " افزود: با امکانات فعلی شهرک صنعتی عباس آباد بعنوان بزرگتری شهرک صنعتی کشور امکان فعالیت بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد نیست.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°