کنکور با شیوه‌‌ نامه‌‌‌‌ بهداشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:24 - دوشنبه 31 شهريور 1399
کد خبر : ۷۹۹۵۰۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
بر اساس شیوه نامه ویژه آزمون سراسری، حداقل فاصله بین داوطلبان 180 سانتیمتر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 در ادامه اتخاذ تمهیدات برای برگزاری آزمون سراسری در دوران کرونا، تعداد حوزه‌های امتحانی از ۵۱۸ حوزه در سال گذشته به ۷۷۳ حوزه افزایش یافته است.

بنا بر اعلام سازمان سنجش تعداد عوامل اجرایی هم نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته تا از ازدحام داوطلبان در ورودی و خروجی حوزه‌ها جلوگیری شود.
 
در شیوه‌نامه‌ای که وزارت بهداشت منتشر کرده، آمده است: داوطلبان، باید از ماسک استفاده کنند و استفاده از ماسک و دستکش برای عوامل اجرایی الزامی است.
 
داوطلبانی که در فرم خوداظهاری اعلام کنند به کرونا مبتلا هستند یا مشکوک به کرونا باشند در مکان‌های مشخص و جداگانه امتحان می‌دهند.
 
همه داوطلبان ملزم به استفاده از لوازم شخصی هستند؛ رد و بدل کردن وسایل، بین داوطلبان ممنوع است.
 
از عوامل اجرایی خواسته شده از هر گونه تجمع داوطلبان در مقابل در ورودی و خروجی و سایر فضا‌های حوزه‌های امتحانی جلوگیری کنند.
 
همراهان داوطلبان از مراجعه به حوزه‌های امتحانی خودداری کنند؛ در صورت مراجعه، باید در وسیله نقلیه خود استقرار داشته باشند.

آزمون سراسری از چهارشنبه، ۲۹ مرداد آغاز می‌شود و تا شنبه یکم شهریور ادامه دارد.
 
صبح روز چهارشنبه آزمون داوطلبان گروه هنر برگزار می‌شود، داوطلبان گروه علوم ریاضی و علوم انسانی، صبح پنج‌شنبه آزمون می‌دهند.
 
در روز جمعه آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی برگزار می‌شود و در روز شنبه هم داوطلبان زبان‌های خارجی آزمون می‌دهند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °