رگبار و باد در اغلب نقاط ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:14 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۵۰۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، در سواحل دریای خزر، رگبار و رعد و برق و در شرق کشور، وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در سواحل دریای خزر، رگبار و رعد و برق و در شرق کشور، وزش باد همراه با گرد و خاک پیش رو داریم.
 
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، در سواحل دریای خزر اعم از استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و خراسان شمالی به ویژه در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.
 
سازمان هواشناسی اعلام کرد: بارش فقط برای نواحی شمالی نیست و در نواحی جنوبی نیز همین اتفاق می‌افتد و در ارتفاعات جنوبی و شرقی کشور یعنی جنوب سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و جنوب فارس با شکل گیری ابر‌های همرفتی در ساعات بعد از ظهر، رگبار و رعد و برق اتفاق خواهد افتاد.

برای نواحی شرقی کشور نیز تا آخر هفته وزش باد‌های ۱۲۰ روزه پیش بینی می شود که با شدت گرفتن وزش باد منجر به تولید گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل می‌شود.

وزش باد در نواحی مرکزی و نیمه شمالی کشور، به ویژه در استان‌های تهران، قم، سمنان، شمال اصفهان، مرکزی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین و البرز و حتی در شمال شرق خراسان رضوی نیز به ویژه در ساعات بعد از ظهر پیش بینی شده است.

آب‌های شمالی و جنوبی کشور به ویژه در بخش‌های مرکزی و شمالی خلیج فارس مواج است و ارتفاع موج به دو متر نیز خواهد رسید.

امروز آسمان تهران صاف است و دما در گرم‌ترین ساعت به ۳۵ درجه بالای صفر خواهد رسید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۵°