رئیسی: افشاگری ها بدون اقدام، اعتمادساز نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:45 - دوشنبه 31 شهريور 1399
کد خبر : ۷۹۹۵۱۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
رئیس قوه قضاییه گفت: افشاگری‌های بدون اقدام و عمل اعتمادساز نیست و مردم انتظار دارند به فساد و خیانت عادلانه رسیدگی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  به نقل از از مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با بیان اینکه انتظار مردم، رسیدگی عادلانه به فساد است، اظهار کرد: پیش داوری و گمانه زنی نکنید، اجازه دهید بر مبنای حق و قانون به گزارش‌های واصله رسیدگی شود.

وی اظهارداشت: قضات ما دین خود را به دنیای دیگران نمی‌فروشند و تحت فشار قرار نخواهند گرفت.

رییس قوه قضاییه در ابتدای سخنانش با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم گفت: عاشورای حسینی به ما مقاومت در برابر ظلم را می‌آموزد. اگر راهبرد مسئولان در ۲۸ مرداد برگرفته از عاشورای حسینی بود، آن کودتا توفیق نمی‌یافت.
 
وی ادامه داد: آنچه از برکات در این کشور و آنچه از افول قدرت‌های بزرگ می‌بینیم، حاصل مقاومت و ایستادگی است. در افتضاح سیاسی اخیر، آمریکا فکرش را هم نمی‌کرد که در عرصه سیاست بین الملل تنها بماند و این نشان می‌دهد که ایستادگی و مقاومت راهبرد اثر بخش است.

رییس قوه قضاییه یادآور شد: اقدام اخیر امارات، خیانت به اسلام، آرمان فلسطین و امت اسلامی بود. امارات باید منتظر واکنش‌ها به خیانتی که در حق فلسطین کرد، باشد.

آیت الله رییسی گفت: در جلسه شورای اقتصادی سران قوا، قوه قضائیه هم شروط و نظرات خود را که بر گرفته از جلسات متعدد کارشناسی بود به دولت منتقل کرد و امیدواریم با در نظر گرفتن این شروط، گره‌گشایی از زندگی مردم صورت پذیرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °