دادستان کل کشور: تامین امنیت خط قرمز قوه قضاییه است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:07 - چهارشنبه 09 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۵۶۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
دادستان کل کشور گفت: تامین امنیت خط قرمز قوه قضاییه است و در مقابل برهم زنندگان امنیت کوتاه نخواهد آمد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در نشست قرارگاه امام علی (ع) معاونت عملیات ناجا افزود: آن‌هایی که مسئولیت تامین امنیت کشور را عهده دار هستند، قطعا به اهمیت کار خود آگاهند، امنیت برای جمهوری اسلامی از مهمترین مولفه هاست ضمن اینکه امنیت در هر حوزه‌ای چه در بحث درون شهری و چه در بحث مرز‌ها برای رشد و توسعه جامعه لازم و ضروری است.

وی با بیان اینکه هرچه در بحث امنیت سرمایه گذاری کنیم به نفع کشور و جامعه خواهد بود، گفت: با توجه به اهمیتی که امنیت برای مردم و کشور دارد، اگر عواملی بخواهند آن را سلب یا خدشه‌ای به آن وارد کنند، باید با قاطعیت و صلابت با آن برخورد شود.

دادستان کل کشور تصریح کرد: برخورد قاطع با مخدوش کنندگان امنیت جزو وظایف ماست، امنیت مساله‌ای نیست که به سادگی از کنار آن بگذریم، کسانی که سلب کننده امنیت هستند، یا خدشه‌ای به آن وارد کنند یا آرامش و آسایش زن و بچه مردم را مورد تعدی قرار دهند، مسلما نظام، مسئولان و خود مردم با آن‌ها کنار نخواهند آمد.

وی با بیان اینکه هرگز نباید در برابر مخلان و سلب کنندگان امنیت در جامعه کوتاه بیاییم، گفت: دستگاه قضایی از تامین کنندگان امنیت بر حسب وظیفه حمایت خواهد کرد.

آقای منتظری با بیان اینکه نیروی انتظامی مسئول تامین امنیت مردم است افزود: مقابله و مبارزه با کسانی که آرامش جامعه و امنیت مردم را خدشه دار کنند جزو وظایف شماست و کسانی که در فکر و اندیشه ناامنی در جامعه هستند باید بدانند که نظام و دستگاه قضایی، ضابطان قضایی و نیروی انتظامی و نیرو‌های امنیتی - اطلاعاتی در برابر شرارت آن‌ها و ناامن کنندگان جامعه هرگز کوتاه نخواهند آمد.

دادستان کل کشور با بیان اینکه هرگونه ناامنی و نارضایتی در جامعه پذیرفته شده نیست، گفت: شما ماموران نیروی انتظامی باید در سراسر کشور با ناامن کنندگان امنیت قاطعانه برخورد کنید و بدانید که خط قرمز قوه قضاییه، امنیت جامعه و مردم است و هر کسی که امنیت و آسایش مردم را خدشه دار کند و آسیب بزند، قاطعانه با آن برخورد خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۲°