اخبار مشروح ۲۰ سه شنبه ۲۸ مرداد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:49 - جمعه 07 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۹۵۸۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
رهبر معظم انقلاب در پیامی، درگذشت عالمء مجاهد و زبانء گویای اسلام و تشیُع، حجت‌الاسلام والمسلمین تسخیری را تسلیت گفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  سامانه املاک و اسکان که پیش نیاز شناسایی و اِعمال مالیات بر خانه‌های خالیه، اجرایی شد. از ۷۲ هزار مالک زیر ۱۸ سال، تا مالکی با صد‌ها خانه مسکونی، آماری است که با راه اندازی این سامانه، به دست اومده.
از حاشیه‌های این جلسه هم این بود که مسئولان سازمان مالیاتی، غیبت داشتن. گفته می‌شه سازمان مالیاتی ها، معتقدن این سامانه، قابلیت اجرایی نداره.
**
با حضور وزیر نفت و نمایندگانی از دیوان محاسبات و سازمان بورسء انرژی در کمیسیون برنامه و بودجهء مجلس، موضوع انتشار اوراقء نفتی، بررسی شد. آقای زنگنه بعد از کمیسیون، به جای استفاده از واژهء اوراق نفتی، از انتشار اوراق مالیء اسلامی در بورس، خبر داد.

**
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، حجت‌الاسلام حاج شیخ عباسعلی سلیمانی را به نمایندگی، ولی فقیه و امامت جمعهء کاشان، منصوب کردند. حضرت آیت ا... خامنه‌ای با توصیه به غنی ساختن محتوای خطبه‌های نماز جمعه با معارف دینی و هدایت‌های سیاسی، بر سلوکء مردمی با همه‌ء قشرها، به‌ویژه جوانان و تکریم خانواده‌های معظمء شهیدان و ایثارگران، تاکید کردند.
**
نقشهء راهء اقتصادی، در هفته دولت، رونمایی می‌شه. رئیس جمهور در نشست ستاد هماهنگی اقتصادیء دولت گفته این نقشه، یک سندء راهبردی برای یک سالِ پیش رو هست تا هم افزاییء حوزه‌های مختلف اقتصادی، بیشتر بشه. آقای روحانی اضافه کرد: در این نقشهء راه، دولت به دنبال ایجاد انسجام منابع مالی دستگاه‌ها در کنار مشارکت حداکثریء مردم برای توسعه است.
**
۷۷۰ حوزه امتحانی، از فردا میزبان داوطلبانی خواهند بود که در بزرگترین رقابت علمیء کشور، شرکت می‌کنن. امسال بیش از یک میلیون و ۳۹۰ هزار داوطلب با هم رقابت می‌کنن. هفت هزار کارشناسء بهداشتء محیط، بر رعایت دقیق شیوه نامه‌های کرونایی، نظارت می‌کنن.

**
محکومیت سنگین فدراسیون فوتبال در پرونده ویلموتس و جزئیات قرارداد سرمربی سابق تیم ملی، همچنان موضوع مورد بحث محافل ورزشیه. علاوه بر مطبوعات، نهاد‌های مختلفی هم به حکم فیفا، واکنش نشون دادن. رئیس فراکسیون ورزشء مجلس گفته باید با مسببانء قرارداد، برخورد بشه. پیشکشوتانء فوتبال هم پیگیریء جدی موضوع رو مطالبه می‌کنن.
 
زنگ خنده ی کرونایی
برچسب ها: خبر 20
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۲°