مقامی مسئول از آغاز واریز حقوق معوقه کارگران هفت تپه خبر داد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:16 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۶۱۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
یک مقام مسئول در نیشکر هفت تپه از رفع مشکلات مقطعی این شرکت خبرداد و گفت: با هماهنگی و همکاری دستگاه قضا، مشکل حساب‌های شرکت برطرف شد و پس از انجام کار‌های مالی، پرداخت حقوق کارگران آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
احسان االله اسدبیگی عضو هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد واریز حقوق معوقه کارگران شرکت، اظهار داشت: با مساعدت مسئولان دستگاه قضا مشکلات مربوط به مسدودی حساب رفع شد و مدیریت شرکت اقدام به پرداخت حقوق کارگران کرد.

وی افزود: رئیس دستگاه قضا دستور رسیدگی سریع و بدون حاشیه را در این زمینه صادر کردند که در پی آن دادستان کل کشور، معاون اول قوه قضائیه، رئیس دادگستری تهران و دبیران ستاد تسهیل کشور نهایت تلاش خود را به عمل آوردند تا مشکلات برطرف شود. در خوزستان نیز رئیس دادگستری و دادستان و استاندار خوزستان به تمامی مسائل رسیدگی کردند

اسدبیگی با اشاره به اعتراضات کارگران هفت تپه گفت: خوشبختانه شورای تأمین استان خوزستان و شهرستان شوش با درایت لازم در این زمینه فعالیت مناسبی داشتند واجازه ندادند این اعتراض‌های صنفی به ابزاری سیاسی تبدیل شود.

وی افزود: در تمام مدتی که اعتراض‌های کارگری انجام می‌شد، شورای اسلامی کار با جدیت پیگیر مطالبات کارگران بود.

اسدبیگی با تقدیر از تمامی کارگران به ویژه کارگران آبیار گفت: در نتیجه تلاش این کارگران، عمل آبیاری به خوبی انجام شد و خوشحال هستیم که بخش‌های کشاورزی خشک نشده و می‌توانیم به برداشت محصول امیداور باشیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °