رئیس مجلس: پیروی از خط عاشورا ادامه خواهد داشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:46 - يکشنبه 06 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۹۷۱۶
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با پیروی از منطق عاشورا، انقلاب کردیم، با تأسی به سید الشهدا در برابر بزرگترین دشمنانِ بشریت ایستاده‌ایم و از آب و خاک خود دفاع کرده‌ایم؛ پیروی از این خط تا همیشه ادامه خواهد داشت، چون «ما ملت امام حسینیم».
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، آقای محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در فضای مجازی و در آستانه ورود به محرم، نوشت: در آستانه ورود به محرم، دل‌های عاشقان سیدالشهدا، بی تاب عزاداری بر داغ خاندان ولایت است. معجزه تاریخی عاشورا نه تنها جدا کننده ابدی جریان حق و باطل از یکدیگر است بلکه به تمامی مظلومان و محرومان و مستضعفان جهان نوید دهندۀ این پیام والاست که پیروزی از آن آنهاست. منطق باور به سنت‌های الهی برترین راه شکست دادن مستکبران جهان و قوی شدن محرومان است.

از آن روز که سرِ مبارک حسین بن علی علیه السلام، نماد حقیقت در تاریخ زندگی بشر، بر سَرِ نیزه رفته است و از آن روز که کودکان تشنه‌لب، همراه با بانوی مقاومت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، در بیابان به دنبال عمو‌ها و برادران خود می‌گشتند و به جای آب، تازیانه می‌خوردند، دل‌های عاشقان سیدالشهدا در تب و تابی ابدی است و هیچگاه آتشِ این این داغ در دل‌های مومنان خاموش نشده است. ما با پیروی از منطق عاشورا، انقلاب کردیم، با تأسی به سید الشهدا در برابر بزرگترین دشمنانِ بشریت ایستاده‌ایم و از آب و خاک خود دفاع کرده‌ایم؛ پیروی از این خط تا همیشه ادامه خواهد داشت، چون «ما ملت امام حسینیم». مومنان تا امروز نشان داده‌اند در رعایتِ پروتکل‌های بهداشتی، پیشتاز هستند و مطمئناً در اقامۀ عزای اباعبدالله نیز با رعایت همۀ پروتکل‌ها، حماسه‌ای دیگر در زنده نگاه داشتن منطق مقاومت و عزاداری بر مصیبت‌های خاندان کرامت برپا خواهند کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°