پیام تبریک متفاوت رئیس رسانه ملی به پزشکان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 06 آبان 1400
کد خبر : ۷۹۹۷۷۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
رئیس رسانه ملی روز پزشک را به جامعه پزشکان کشور تبریک گفت و از مجاهدت خستگی‌ناپذیر آنان به ویژه در مقابله با کرونا قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری در گفتگوی زنده با ویژه برنامه روز پزشک «دستان پرمهر» شبکه رادیویی سلامت، تصریح کرد: از همه پزشکانی که به مردم خدمت‌رسانی و به خصوص در ایام کرونا، خود را وقف سلامت مردم می‌کنند؛ قدردانی و تشکر می‌کنم.

وی افزود: باید به طور ویژه از پزشکانی که در دوران شیوع کرونا، فداکارانه برای درمان ایستادند و در راه شفابخشی به مردم، خودشان آسیب دیدند، تشکر خاص داشته باشم.

رئیس رسانه ملی با تجلیل از پزشکانی که در ایام کرونا به دلیل ابتلا به این بیماری جان باختند، گفت: برخی از پزشکان در این شرایط آسیب دیدند، خودشان بیمار شدند و برخی هم به شهادت رسیدند که در این روز پزشک، باید از این پزشکان که به شهادت رسیدند، تجلیل کنیم و خانواده‌هایشان را گرامی‌بداریم.

دکتر علی عسکری گفت: این پزشکان که چنین بی‌ادعا و فداکارانه به میدان رفتند، الهام‌بخش همه پزشکان و بخش درمانی ما خواهند بود. کارکنان بخش درمانی ما در طول تاریخ به این قهرمانان مباهات خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از وزیر بهداشت، معاونانش و همچنین روسای مراکز علوم پزشکی تهران و استان‌ها به خاطر تلاش فداکارانه‌شان در این ایام قدردانی کرد.

رئیس رسانه ملی با قدردانی از کل خانواده رادیو و شبکه‌های مختلف صدا که بنا به ماهیت هر شبکه، به سبک‌های گوناگون به جنگ کرونا رفتند، گفت: فرصت را غنیمت می‌دانم از رئیس و دست‌اندرکاران رادیو سلامت که تلاش مضاعفی برای آموزش همگانی و اطلاع‌رسانی در ایام کرونا و ارائه سبک جدید زندگی دارند، تشکر و قدردانی کنم.

دکتر علی عسکری افزود: امیدوارم رادیو سلامت به طور ویژه برای نقاطی که کمتر به مواهب بهداشتی دسترسی دارند، مفید واقع شود؛ زیرا رادیوی مهم و ویژه‌ای است که می‌تواند بیش از همه برای آن‌ها که سطح دسترسی کمتری به امکانات مختلف دارند، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی کند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱.۷۹°    ۱۲.۹۹°