بیش‌از یک تن موادمخدر در سراوان کشف شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:25 - دوشنبه 05 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۰۱۳۷
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در ۲ عملیات موفقیت آمیز مرزبانان در مبارزه با قاچاقچیان در جنوب این استان کشف شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار احمدعلی گودرزی روز شنبه در این‌باره اظهارداشت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی "مک‌سوخته" شهرستان سراوان مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله موادمخدر و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله به عمق کشور مشخص شد، مرزداران در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه موردنظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی تصریح کرد: در این عملیات هدفمند، مرزداران موفق شدند در پاک سازی منطقه ۸۲۰ کیلوگرم تریاک و ۳۴۷ کیلوگرم حشیش را کشف کنند.

وی به یک عملیات موفقیت‌آمیز جداگانه دیگر توسط مرزداران هنگ مرزی جکیگور نیز اشاره کرد و افزود: در عملیاتی جداگانه، قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خود را به وسیله ۲ دستگاه خودرو نیسان وارد کشور کنند با هوشیاری مرزداران از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و ضمن رها کردن محموله از محل متواری شدند و مرزداران در این عملیات ضمن توقیف ۲ دستگاه خودرو ۵۰۵ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک را کشف کنند.

گودرزی ضمن تقدیر از مجاهدت‌های مرزداران سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور، اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان موادمخدر در هیچ نقطه‌ای از کشور احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد مرزبانی نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطعانه خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۳°