سیم کارت ایمن و کم هزینه برای دانش آموزان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:32 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۲۵۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم که سیم کارت اینترنتی ایمن و کم هزینه برای دانش آموزان ارائه کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حاجی میرزایی از ارائه سیم کارت دانش آموزی به دانش آموزان خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم که با ارائه این سیم کارت ها، اینترنتی ایمن و کم هزینه برای دانش آموزان داشته باشیم.
وی ادامه داد: استفاده از اینترنت برای شبکه آموزش دانش آموزی در حال بررسی است و پیشنهاد ما به ستاد ملی کرونا این است که هزینه استفاده از این شبکه برای دانش آموزان به میزان یک سوم هزینه شبکه‌های دیگر باشد که در صورت موافقت ستاد ملی کرونا اجرایی خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش گفت: درباره هزینه اینترنت شبکه آموزش دانش آموزی ستاد ملی کرونا این هفته تصمیم گیری خواهد کرد.
وی افزود: در شبکه شاد فعالیت‌های فرهنگی و متنوعی برای دانش آموزان درنظر گرفته شده است و دانش آموزان می‌توانند از این فعالیت فرهنگی نیز استفاده کنند.
آقای حاجی میرزایی گفت: در شبکه شاد امکان برگزاری آزمون‌های باکیفیت و دادن تکلیف به دانش آموزان میسر شده است و آزمون‌ها می‌تواند در این شبکه به صورت مجازی برگزار شود. وی افزود: در مناطقی که دانش آموزان به اینترنت دسترسی ندارند می‌توانند از ۱۵ شهریور از آموزش تلویزیونی که برای همه پایه‌ها در نظر گرفته شده استفاده کنند.
وزیر آموزش و پرورش گفت: محتوای کلی دروس تولید شده و از طریق شبکه آموزش دانش آموزی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و پنجشنبه این هفته از قابلیت‌های جدید شبکه آموزشی دانش آموزی رونمایی خواهیم کرد.
آقای حاجی میرزایی گفت: تلویزیون ۹۸ درصد کشور را تحت پوشش قرار داده و بنابراین می‌تواند برای دانش آموزانی که امکان دسترسی به شبکه شاد را ندارند به عنوان کلاس درس استفاده شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۵°