وزیر خواهان تسریع در واگذاری سرخابی‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 بهمن 1400
کد خبر : ۸۰۰۲۷۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
وزیر ورزش و جوانان در جلسه خصوصی‌سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس بر تسریع در روند برگزاری مجمع سرخآبی‌ها در راستای واگذاری سهام این ۲ باشگاه در بازار سرمایه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از ایرنا، جلسه خصوصی‌سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه با هدف هماهنگی و هم افزایی در راستای واگذاری سهام به بازار سرمایه برگزار شد.

مسعود سلطانی‌فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی‌ها ضرورت سرعت بخشیدن به روند برگزاری مجمع ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را مورد تاکید قرار داد و این اقدام را برای تسریع در فرآیند ورود به بازار سرمایه مهم ارزیابی کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه در جریان آخرین وضعیت فرایند واگذاری قرار گرفت و موارد مختلفی را نیز برای حرکت با برنامه و بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده برای ورود سهام به بازار سرمایه مطرح کرد.

جلسه هماهنگی خصوصی‌سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس در استمرار جلسات هفتگی و برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه در آستانه واگذاری سهام به بازار سرمایه، عصر امروز با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، ابوالفضل شمس معاون خصوصی‌سازی، مهدی علی‌نژاد، جمشید تقی زاده و ژاله فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان و مدیران ۲ باشگاه برگزار شد.

در این جلسه همچون هفته‌های گذشته، آخرین وضعیت ۲ باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه‌های متعلق به استقلال و پرسپولیس، صورت وضعیت‌های مالی و دیگر موارد مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان، جلسات خصوصی‌سازی این ۲ باشگاه از ۱۸ فروردین ماه که شورای عالی واگذاری با خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد، به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری سهام این ۲ باشگاه، با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاونین وزیر، مسوولین خصوصی‌سازی و مدیران ۲ باشگاه برگزار شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۵۹°    ۸.۹۹°