هتاکی دوباره شارلی ابدو به مسلمانان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:53 - چهارشنبه 09 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۲۸۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
نشریه هتاک فرانسوی شارلی ابدو دوباره تصویری موهن از پیامبر اسلام (ص) منتشر کرد که باعث خشم مسلمان فرانسوی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شارلی ابدو نشریه هتاک فرانسوی بار دیگر با چاپ تصویری موهن از پیامبر اسلام (ص) پا را از گلمیش فراتر نهاد و خشم عمومی مسلمان را برانگیخت.

این نشریه هتاک فرانسوی با حمایت و چراغ سبز سیاستمداران این کشور با چاپ تصویر پیامبر (ص)، تیتر "همه این‌ها برای این" را انتخاب کرد.

البته به گفته برخی کارشناسان این بار گویا شارلی ابدو هتاک از ترس و برای تلطیف فضا جملاتی از زبان حضرت محمد (ص) در برائت از تروریست‌ها بکار برده است.

قرار است امروز هارشنبه دوم سپتامبر دادگاه ۱۵ نفری از افرادی که در حمله تروریستی ژانویه سال ۲۰۱۵ نقش داشته اند برگزار شود. بر اثر این حمله که توسط تروریست‌های تکفیری وهابی مورد حمایت غرب صورت گرفت ۱۲ نفر کشته شدند.

پس از این حمله تروریستی (که آنهم بخاطر دفاع این نشریه هتاک از اقدام مشابه در دانمارک صورت گرفته بود) افراطیون تروریست فرانسوی بار‌ها به مساجد و مسلمان یورش برده و خسارات مالی و جانی فراوانی وارد کردند، اما هیچگاه رفتار‌های توهین آمیز از جمله چاپ کاریکاتور برای این افراد به کار برده نشد و اقدامات تروریستی آن‌ها به مسیحیت منتسب نشد که این خود نشان از معیار‌های دوگانه به اصطلاح آزادی فردی و دینی در غرب وحشی است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۲°