تعیین تکلیف "طرح مالیات بر خانه‌های خالی " هفته آینده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:39 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۰۰۳۰۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از تعیین تکلیف "طرح مالیات بر خانه‌های خالی" و بررسی جزئیات "طرح مالیات بر عایدی سرمایه" به‌عنوان اولویت‌های کاری کمیسیون متبوعش در هفته‌های پیش‌رو خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، آقای مهدی طغیانی به اولویت‌های کاری کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ۴ هفته کاری پیش‌رو اشاره کرد و گفت: از آنجا که ابهامات "طرح مالیات بر خانه‌های خالی" در شورای نگهبان رفع شده است، هفته آینده در کمیسیون اقتصادی مجلس تعیین تکلیف و تصویب خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هفته آتی کمیسیون اقتصادی "طرح ارتقای حکمرانی در حوزه ریال" را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد، افزود: این طرح که مکمل "قانون مبارزه با پول شویی" است تیرماه سال جاری در صحن علنی مجلس اعلام وصول شده است و درصورت تصویب به عنوان زیرساخت طرح‌های مالیاتی در کشور به شمار خواهد رفت.

وی گفت: "حکمرانی ریال" به معنای کنترل بیشتر بانک مرکزی بر گردش ریال در کشور و به نوعی مکمل قانون مبارزه با پول‌شویی است.

آقای طغیانی با بیان اینکه در این طرح تفکیک حساب‌های شخصی و تجاری مطرح شده است، افزود: بر این اساس دو حساب فوق باید از یکدیگر جدا شده و با گذاشن سقف برای حساب‌های شخصی، حساب‌های تجاری به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. پ

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کلیات "طرح مالیات بر عایدی سرمایه" نیز در کمیسیون متبوعش تصویب شده است، از بررسی جزئیات آن طی هفته‌های پیش‌رو خبر داد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۸°