وزیر ارتباطات: علاوه بر شاد بسته دیگری طراحی کرده ایم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 28 خرداد 1400
کد خبر : ۸۰۰۳۱۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: علاوه از سامانه شاد که قرار شد که برای دانش آموزان و معلمان رایگان شود بسته ویژه‌ای را برای دانش آموزان، معلمان، اساتید و دانشجویان طراحی کرده ایم که جزئیات آن تا دوشنبه هفته آینده اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: امروز رییس جمهور دستور داد استفاده دانش آموزان و معلمان از شبکه شاد رایگان شود و امروز و فردا جلسه‌ای با سازمان برنامه برای هماهنگی خواهیم داشت که به اپراتور‌ها ابلاغ می‌شود.

وی گفت: البته آموزش مجازی صرفا از طریق سامانه شاد پیگیری نمی‌شود و برخی از ابزار‌های دیگر هم استفاده می‌کنند و ما به همین علت بسته ویژه‌ای را طراحی کرده ایم که آموزش مجازی به سمت عدالت آموزشی سوق داده شود و جزئیات این بسته که فراتر از شاد است تا هفته آینده اعلام می‌شود.

وزیر ارتباطات افزود: امروز کار اتصال رایگان بیش از ۸۶ هزار مدرسه در سراسر کشور به شبکه ملی اطلاعات به انجام رسید که ظرفیت بالایی را برای آموزش مجازی دانش آموزان فراهم می‌کند و در خصوص دانشگاه‌ها نیز طرحی در حال اجراست که تا پایان امسال ادامه خواهد داشت و براساس آن حدود هزار دانشگاه در سراسر کشور با فیبر نوری متصل می‌شوند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °