خریداران مسکن مهر پرند کجا هستند؟
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:34 - چهارشنبه 09 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۵۵۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
پروژه مسکن مهر پرند تحت عنوان دریای نور تحویل شده اما فقط 4 خانوار در آن ساکن شده اند و برای همین نمی توانند تجهیزات ساختمان را تحویل بگیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران پرند در گفتگو با شبکه خبر گفت: در پروژه‌های مثل دریای نور پرند، آسانسور‌ها اگر تحویل نشده برای این است که آسانسور‌ها نصب شده، اما به ما به استناد قانون آپارتمان‌ها باید ۵۰ درصد متقاضیان یا کسانی که ساکن واحد‌ها هستند در مسکنشان مستقر شوند تا بتوانند هیئت مدیره تشکیل دهند و مشاعات و تجهیزات ساختمان مثل آسانسور و پمپ و ... را از پیمانکار تحویل بگیرند، اما متاسفانه در پروژه دریای نور پرند آپارتمان‌های ۲۰ واحدی هستند که حداکثر ۴ خانواده در این‌ها ساکن شده اند و پیمانکار نمی‌تواند این را تحویل بدهد، برای این که کسی تحویل نمی‌گیرد، بعضی از واحد‌ها در ۴ نفر یکی قبول کرده که تحویل بگیرد به او تحویل شده است.

وطن خواهی گفت: درباره محوطه پروژه دریای نور، ۹۵ درصد انجام شده و حدود ۵ درصد مانده که داریم رفع نقص می‌کنیم و در مورد پشت بام هم داریم رفع نقص می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت عمران پرند درباره تحویل واحد‌ها بدون انشعاب گاز گفت: هیچ آپارتمانی را بدون انشعابات تحویل نمی‌دهیم، اما بعضی وقت‌ها مردم تحت فشار‌هایی هستند و اصرار می‌کنند و نامه تخلیه اثاثیه می‌گیرند نه تحویل آپارتمان.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۲°