تسهیلات ویژه برای مشمولان کنکوری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:48 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۸۰۰۵۶۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: کلیه مشمولان کنکور سراسری سال ۹۹ می‌توانند از آئین نامه اجرایی معافیت تحصیلی قانون خدمت وظیفه عمومی استفاده کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در تشریح تسهیلات ویژه برای مشمولان کنکوری به خبرنگار ما گفت: برابر اطلاع رسانی‌های قبلی، کلیه مشمولان (دانش آموزان، دانشجویان و طلاب) فارغ التحصیل ماه‌های خرداد، تیر و شهریور سال ۹۸ که منتظر اعلام نتایج کنکور هستند، می‌توانند از تسهیلات سازمان وظیفه عمومی استفاده کنند.

او ادامه داد: کلیه مشمولان فوق تا پایان شهریور ماه مهلت دارند تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند و در صورت معرفی نکردن خود، مشمول غایب محسوب می‌شوند و ثبت نام لزوما به معنای اعزام نیست.
مهری افزود: مشمولان دیپلم فارغ التحصیل خرداد، تیر و شهریور ماه ۹۸که برگ آماده به خدمت برای ماه‌های مهر و آبان ماه دریافت کرده اند، می‌توانند با کارت شرکت در آزمون سراسری دانشگاه ها، درخواست تمدید خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ ثبت کنند تا تاریخ اعزام به خدمتشان به آذرماه تمدید شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در ادامه گفت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی شرکت کننده در آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که مجاز به انتخاب رشته شده اند و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر و آبان ماه هستند، می‌توانند با به همراه داشتن برگ مجاز به انتخاب رشته به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند تا تاریخ اعزام به خدمتشان به آذرماه تمدید شود.

مهری خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°