ساخت ۳۷ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد تا پایان سال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:23 - دوشنبه 07 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۵۶۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
معاون کمیته امداد گفت: ساخت ۳۷ هزار واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این نهاد تا پایان امسال در دستور کار است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
احمدرضا دالوند با بیان اینکه در تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه ساخت ۱۷ احداث ۳۷ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد هزار واحدمسکونی مددجویان در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی در دستور کار قرار گرفته است افزود: دو تفاهم نامه ۱۰ هزار واحدی نیز با بنیاد مسکن، بنیادمستضعفان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای احداث مسکن مددجویان در سراسر کشور منعقد شده است.

او با اشاره به خسارت ۲۵ هزار واحد مسکونی مددجویان در سیل فروردین ماه سال گذشته یادآور شد: از این مجموع تعداد ده هزار و ۵۰۰ واحد احداثی و تعداد چهارده هزار و ۵۰۰ واحد نیز تعمیراتی بوده اند.

دالوند افزود: مددجویان استان ایلام مجموعا ۷۸۰ واحد خسارت دیده داشته اند که ۳۳۰واحد احداثی و ۴۵۰ واحد آن تعمیری بوده است که تا پایان شهریور کار ساخت آن‌ها به پایان خواهد رسید.

مدیرکل کمیته امداداستان ایلام نیزبه طرح‌های تامین مسکن مددجویان این نهاد دراستان اشاره کرد و گفت:در حال حاضر تعداد۲۳۷ واحد مسکونی مددجویی در استان درحال احداث است که ۱۱۵ واحد آن در شهرستان دهلران قراردار دو از پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد برخوردارند.

احمد رضا دالوند مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد حضرت امام (ره) امروز از روند احداث منازل مسکونی مددجویان دهلران و همچنین بخش سیل زده ماژین شهرستان دره شهر بازدید کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۶°