دو خبر از انتخابات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:48 - پنجشنبه 03 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۵۸۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
ستاد مرکزی نظارت بر دومین مرحله انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای هیات مرکزی بر انتخابات از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دو خبر از انتخابات ستاد مرکزی نظارت بر دومین مرحله انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای هیات مرکزی بر انتخابات از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، ستاد مرکزی نظارت بر مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور سیامک ره‌پیک قائم مقام دبیر شورای نگهبان، عباسلعی کدخدایی سخنگو و صادقی مقدم معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان افتتاح شد.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، روسای دفاتر استانی شورای نگهبان در استان‌هایی که مرحله دوم انتخابات در آن‌ها برگزار می‌شود، گزارشی از میزان آمادگی این دفاتر برای نظارت بر سلامت انتخابات و پاسداری از آرای مردم به اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ارائه کردند.

خبر دیگر اینکه مهلت ثبت مشخصات نمایندگان نامزد‌های مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حضور در شعب اخذ رأی یک روز تمدید شد.

نامزد‌ها باید برای دریافت شماره کاربری و رمز ورود به سایتی که در نظر گرفته شده به دفاتر نظارت شورای نگهبان در استان‌ها و شهرستان‌های مراکز حوزه انتخابیه، مراجعه کنند.

دومین مرحله یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۱ شهریور در ۹ استان و ۱۱ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°