تعویض پلاک در تهران فقط با نوبت دهی اینترنتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:10 - يکشنبه 06 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۶۰۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا گفت: خدمات رسانی در مراکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت در پایتخت از هفته آینده فقط با نوبت دهی اینترنتی انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرهنگ علی محمدی تصریح کرد: از امروز ۴ مرکز شماره گذاری خودرو (اتحاد در تهرانپارس، الغدیر در یافت‌آباد، چیتگر در جاده مخصوص کرج و باقرشهر)، مراجعه حضوری بدون داشتن نوبت اینترنتی؛ پاسخ اده نمی‌شود.

به گفته رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا؛ بخشی از مرکز میثم در وردآورد و خاوران در جاده خاوران به صورت حضوری به مراجعان خدمت ریانی می‌کنند که از هفته آینده ظرفیت حضوری این مراکز نیز لغو می‌شود و مراکز میثم و خاوران مانند مراکز اتحاد، الغدیر، چیتگر و باقرشهر فقط به صورت نوبت‌دهی اینترنتی خدمت رسانی خواهند کرد و از هفته آینده مراکز شماره‌گذاری موتورسیکلت هم به صورت نوبت‌دهی اینترنتی فعالیت خواهند کرد.

هموطنان می‌توانند با مراجعه به سامانه نوبت‌دهی یا از طریق سایت پلیس راهور در سامانه نوبت بگیرند و در ساعت مقرر برای شماره‌گذاری مراجعه کنند.

۱۰ مرکز در تهران برای شماره‌گذاری و تعویض پلاک فعالیت می‌کنند؛ دو مرکز ویژه خودروسازان و شماره‌گذاری نوشماره‌هاست که در داخل ساختمان خودروسازان مستقر است؛ دو مرکز هم مخصوص موتورسیکلت‌هاست و ۶ مرکز هم تعویض پلاک خودرو‌ها را انجام می‌دهند که از هفته آینده هر ۶ مرکز پلاک‌گذاری خودرو به همراه دو مرکز پلاک‌گذاری موتورسیلکت در تهران کار تعویض پلاک را برای افرادی انجام می‌دهند که اینترنت نوبتی گرفته باشند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °