دلایل نوسانات لحظه‌ای بازار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:03 - يکشنبه 06 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۶۸۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
سخنگوی سازمان تعزیرات معتقد است: بخشی از نوسانات بازار، متاثر از گرانفروشی و بخشی دیگر مربوط به پدیده گرانی کالاهاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سیدیاسر رایگانی در برنامه تیتر امشب با اعلام این که گشت‌های مشترک تعزیرات با صد درصد توان در گشت‌ها از عصر تا پاسی از شب در کشور و همواره در حال رصد بازار هستند، گفت: بخشی از نوسانات بازار متاثر از گرانفروشی و بخشی مربوط به گرانی کالاهاست.

او در واکنش به برخی مطالبات مردمی مبنی بر اینکه اثرگذاری سازمان تعزیرات چیست؟ گفت:
او ادامه داد: همین امروز صبح نیز جلسه‌ای با حضور همه متولیان تصمیم گیر در سازمان تعزیرات با دست اندرکاران تولید و عرضه گوشت مرغ و تخم مرغ تشکیل شد تا دغدغه‌های تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در این باره بررسی شود.
 
سخنگوی سازمان تعزیرات اعلام کرد: گشت‌ها از نیمه دوم سال ۹۸ بر واحد‌های تولیدکننده، واردکنندگان و توزیع کنندگانِ عمده، متمرکز شده است.

ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق اصناف در ادامه برنامه با بیان اینکه دولت و گمرک برای کالا‌هایی که ترخیص نمی‌شوند، چاره اندیشی کنند، تاکید کرد: ضرر‌های ناشی از این شیوه دپوی کالا متوجه مصرف کننده خواهد بود و هزینه‌های آن بر کالا سرشکن خواهد شد.

 
در بخش دیگری از برنامه آقای احمدی معاون سازمان حمایت با اشاره به اینکه از ماه‌ها قبل کالا‌های اولویت دار در رصد نیرو‌های این سازمان بوده اند، گفت: از بهمن ماه هر هفته ۵ قلم کالای حساسِ دارای شرایط خاص را لیست و به سازمان‌های مربوط برای تشدید نظارت در هر استان اعلام می‌کردیم و این اقدام تا امروز نیز وجود داشته است.

احمدی تاکید کرد: هدف از این اقدام اینست که با وجود نیروی انسانی و امکانات محدود، بازرسی‌های خود را هدفمند کنیم.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°