دانشگاه پیشگام در مقابله با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:17 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۸۶۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه ها، هم در دستیابی به فناوری‌های نو برای مقابله با کرونا و هم در تغییر آموزش‌ها به شیوه مجازی پیشگام بوده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای منصور غلامی در مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که به صورت ارتباط تصویری با حضور رئیس جمهور برگزار شده است، افزود: کلاس‌های دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید به صورت ترکیبی یعنی حضوری و غیر حضوری برگزار می‌شود.
در ادامه این مراسم وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم گفت: به رغم تعطیلی دانشگاهها، اما طی هفت ماه گذشته همه دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور مجاهدانه در خط مقدم مقابله با کرونا هستند.
دکتر سعید نمکی افزود: همه کارکنان دانشگاه‌های پزشکی، دانشجویان و استادان در این هفت ماه یک روز هم تعطیل نبودند و خدمت به مردم را انتخاب کردند.
آقای محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران نیز در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های انجام شده برای بازگشایی دانشگاه بویژه با توجه به همه گیری بیماری کرونا ارائه کرد.
آقای عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم در ادامه مراسم با ارائه گزارش از فعالیت‌های دانشگاه، مجاهدات‌های مدافعان سلامت را یادآور و رسیدگی به مسایل حوزه بهداشت و سلامت را خواستار شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۵°