انتصاب رئیس ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۸۰۰۹۰۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
رئیس رسانه ملی در حکمی آقای مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان را به ریاست ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، بر اساس این حکم، آقای آخوندی به سمت ریاست ستاد انتخابات این سازمان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا‌های اسلامی‌شهر و روستا و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شده است.
 
دکتر علی عسکری، در این حکم، اطلاع رسانی به موقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب به منظور افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران در پای صندوق‌های رای و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبرد‌های رسانه ملی برشمرد. وی در این حکم انتظارات خود از این ستاد را اینگونه عنوان کرد که آقای آخوندی، ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره گیری بهینه از همه ظرفیت‌های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، در خصوص نظارت بر حسن اجرای این سیاست‌ها اهتمام جدی به عمل آورد.
 
طبق حکم رئیس سازمان صداوسیما، آقای آخوندی باید نتایج ارزیابی‌ها و تحلیل‌های رویداد‌های مرتبط با انتخابات، تصمیمات نهایی در مقاطع مختلف، اقدامات صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش‌های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به دکتر علی عسکری گزارش دهد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۵۹°    ۲۹.۹۹°