رهبر انقلاب به صورت ویدیوکنفرانسی از یک میلیون رزمنده تجلیل می‌کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:24 - يکشنبه 06 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۰۹۵۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
رئیس ستاد اجرایی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: رهبر انقلاب۳۱ شهریور ۹۹ به صورت ویدیوکنفرانس از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سراسر کشور تجلیل می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"علی اصغر جعفری" چهلمین سالگرد دفاع مقدس را فرصتی مناسب و تکرار نشدنی برای پرداختن به حماسه‌های ملت ایران دانست و گفت: ۳۱ شهریور ۹۹ از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سراسر کشور تجلیل می‌شود. اتفاق مهم‌تر این موضوع حضور ویدیوکنفرانسی رهبر معظم انقلاب اسلامی در این همایش است.

وی افزود: تجلیل نمادین از خانواده شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس، برگزاری نمایشگاه‌هایی از دستاورد‌های دفاع مقدس در ۳۱ استان کشور از ۳۱ شهریور ازجمله دیگر برنامه‌های این ایام خواهد بود؛ اما این برنامه‌ها به‌دلیل شیووع ویروس کرونا بازدید عمومی نخواهند داشت بلکه با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای، این نمایشگاه‌ها را به خانه مردم خواهیم برد.

رئیس ستاد اجرایی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در ادامه از افتتاح نه موزه دفاع مقدس استانی خبر داد و عنوان کرد: روز دوم مهر نه موزه دفاع مقدس در استان‌ها افتتاح خواهد شد لذا برای پوشش درست این برنامه‌ها فراتر از فعالیت مرسوم رسانه‌ها، انتظار فعالیت رسانه‌ای درخصوص دفاع مقدس داریم.
برچسب ها: دفاع مقدس
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °