مازندران قرمز است، سفر نکنید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:11 - سه‌شنبه 08 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۱۰۴۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
معاون استاندار مازندران گفت: خواهش ما از هموطنان عزیز این است که با توجه به این که بخش عمده ای از شهرهای مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند تا جایی که امکان دارد به استان سفر نکنند و در اماکنی که امکان ازدحام هست حضور پیدا نکنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حسن نژاد معاون استاندار مازندران در گفتگو با شبکه خبر گفت: ما بعد از اعلام ستاد ملی کرونا در کشور بلافاصله نسبت به بازگشایی طرح های دریا در سواحل اقدام کردیم و در فاصله زمانی که استان و شهرهای ما در وضعیت قرمز قرا گرفتند شناگاه های ما به دلیل این که محل تجمع افراد نشود و زمینه شیوع بیماری را فراهم نکند تعطیل شد، ولی در کل نوار ساحلی برای حفظ و افزایش ایمنی کسانی که از دریا استفاده می کنند نسبت به استقرار ناجیان غریق اقدام کردیم و در مورد مراکزی که خدمات جانبی و گردشگری هم ارائه می دهند همه آنها به مراکز بهداشت معرفی شدند و نظارت مستمر بر آنها وجود دارد.

حسن نژاد افزود: ناجیان غریق و مجموعه نیروهای انتظامی و ناظران مراکز بهداشت با عرضه کنندگان قلیان برخورد می کنند، ولی ممکن است خود گردشگران و مسافران خودشان قلیان همراه داشته باشند و استفاده کنند که این موضوع را رد نمی کنم.

معاون استاندار مازندران گفت: ما در حال حاضر در شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارند همچنان محدودیت استفاده از شناگاه ها را داریم ولی سایر فعالیت ها در حوزه ساحل با رعایت پروتکل ها منعی ندارد.

او با اشاره به این که تا دیروز ۴ شهر ما در وضعیت زرد بود و بقیه شهر‌های ما هم در وضعیت نارنجی و قرمز است گفت: خواهش ما از هموطنان عزیز این است که با توجه به این که بخش عمده ای از شهرهای مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند تا جایی که امکان دارد به استان سفر نکنند و در اماکنی که امکان ازدحام هست حضور پیدا نکنند.

.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۱°