شکل گیری موج سوم کرونا در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 31 خرداد 1400
کد خبر : ۸۰۱۰۶۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در شهر تهران: وضعیت تهران قرمز است و افزایش تعداد بیماران و فوتی های پایتخت نشان از شکل گیری موج سوم کرونا در تهران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

دکتر زالی فرمانده عملیات مدیریت شهر تهران گفت: کماکان وضعیت شهر و استان تهران قرمز است. 

او افزود: در 24 ساعت گذشته از مجموع 720 بیمار جدیدکرونایی 147 نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های شهر تهران بستری شده اند. 

 دکتر زالی گفت: 420 بیمار نیز در 24 ساعت گذشته از بیمارستان ها ترخیص شده اند اما در مجموع بیمارانی که نیاز به بستری دارند بیش از افراد ترخیصی است.

 فرمانده عملیات مدیریت کرونای شهر تهران گفت: آمارها حاکی از این است که موارد بستری و مراجعات در استان تهران رو به افزایش است و سهم قابل توجه ای از بیماران بدحال در بیمارستان های شهرتهران بستری شده اند .

دکتر زالی تاکید کرد: میزان بستری های جدید در تهران برای اولین بار به بالای 700 نفر رسید.

شرایط تهران با توجه به افزایش بار مراجعات در روزهای اخیر نشان دهنده این است که موج سوم کرونا در پایتخت شروع شده است.

او درباره محدودیت ها در شهر تهران گفت: با توجه به رشد شتابان کرونا در تهران در نامه ای به ستاد ملی کرونا بر افزایش محدودیت تردد کارکنان تاکید شده است. 

دکتر زالی گفت: حجم سفر های کاری در داخل شهر تهران در افزایش کرونا تاثیر زیادی داشته است.

او افزود: مجموعه افرادی که از حمل و نقل عمومی نیز استفاده می کنند نسبت به هفته قبل رو به افزایش است بنابراین با توجه به شرایط درون شهری و تراکم جمعیت تاکید می شود مصادیق حضور افراد به حداقل برسد و ادارات دولتی و غیردولتی خدمات خود را به صورت الکترونیک انجام دهند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °