کمک به شهرهای بدون سینما
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:39 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۰۱۰۹۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
معاون عمرانی وزیر کشور در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار، به شهر‌های بدون سینما و سالن نمایش پرداخت می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون عمرانی وزیر کشور از پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به شهر‌های بدون سینما و سالن نمایش خبر داد و عنوان کرد در تفاهم نامه‌ای که با وزارت فرهنگ و ارشاد منعقد شده است ۷۰۰ میلیون تومان نیز از سوی این وزارت خانه به این شهر‌ها پرداخت می‌شود.

مهدی جمال نژاد در جمع مسئولان، کارکنان شهرداری‌های شهرستان‌های چرام، لنده، کهگیلویه و بهمئی با بیان اینکه هم اکنون ماشین آلات شهرداری‌های استان سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی تامین شده است گفت: کهگیلویه و بویراحمد سومین استان محرومی است که باید شهرداری هایش به سرعت به لحاظ ماشین آلات مجهز شوند.

او با اشاره به اینکه در تفاهم نامه سازمان شهرداری‌ها که با استانداری کهگیلویه وبویراحمد منعقد می‌شود ماشین آلات مورد نیاز شهرداری‌های این استان خریداری می‌شود افزود: در خصوص تامین اعتبار خرید ماشین آلات ادامه داد: یک سوم مبلغ توسط سازمان شهرداری ها، یک سوم استانداری و یک سوم هم شهرداری‌های استان پرداخت می‌کنند.

معاون عمرانی وزیر کشور افزود: تسهیلات ویژه با درصد پایین نیز ویژه طرح‌های درآمد زا به شهرداری‌های این استان اختصاص می‌یابد.

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: سازمان شهرداری‌ها به طرح‌های عمرانی شهرداری‌ها که تا پایان دوره شورا به بهره برداری برسد کمک‌های بلاعوض پرداخت می‌کند.

او با بیان اینکه سازمان شهرداری‌ها از طرح توسعه فضای سبز در شهر‌ها حمایت می‌کند ادامه داد: طبق تفاهم نامه با سازمان جنگل‌ها از طرح توسعه فضای سبز حمایت می‌کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۸°