عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:00 - سه‌شنبه 29 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۱۱۶۴
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
کارشناسان فوتبال معتقدند با توجه به مهم بودن تورنمنت لیگ قهرمانان آسیا، تصمیمات عجولانه برای تغییر مربی و بازیکن در شروع بازی ها مناسب نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

نمایندگان ایران از سه شنبه گذشته رقابت های خود را به صورت گروهی در لیگ قهرمانان آسیا آغاز کرده اند. پرسپولیس ایران تنها تیمی بوده که توانسته در بازی رفت به پیروزی برسد که امشب بازی حساسی را مقابل تیم تعاون عربستان دارد، در دیگر گروه نیز سپاهان مقابل النصر عربستان بازی خواهد کرد.

مجتبی نورعلی کارشناس رسانه ای فوتبال درباره بازی امشب پرسپولیس ایران برابر تعاون عربستان گفت: بازیکنان پرسپولیس  از ساعت 7 و نیم به وقت دوحه وارد ورزشگاه شدند. او افزود: این بازی در صعود پرسپولیس ایران مهم است.

او درباره وضعیت تیم های ایرانی افزود: روز گذشته اعضای تیم تست کرونا دادند که تست همه بازیکنان منفی بود. 4 تیم ایرانی در هتل  دوحه مستقر هستند که با توجه به اعتراض به پذیرایی هتل باشگاه استقلال هتل خود را عوض کرده است.

او گفت: برد در این بازی به صعود پرسپولیس ایران کمک می کند با این برد پرسپولیس 7 امتیازی و در صدر جدول قرار می گیرد.

حمید درخشان مربی کارشناس فوتبال گفت: بازیکنان باید نهایت سعی خود را بکنند که در وهله اول گل نخورند و اگر گلی زدند گل را حفظ کنند چون به 3 امتیاز امشب نیاز دارند.

درخشان گفت: پرسپولیس ایران با شناختی که از تیم تعاون عربستان دارد می تواند به پیروزی برسد. تمام تیم ها با آمادگی کامل در بازی ها حضور دارند.

او درباره عملکرد شهرخودرو و استقلال دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمان آسیا  گفت: تصمیمات عجولانه و بدون مشورت و بررسی در تورنمت های مهم مثل لیگ قهرمانان اصلا مناسب نیست. جابجایی مربی و بازیکنان یک شبه نتیجه نمی دهد.

 در بین 4 نماینده ایران فقط پدیده شانس کمی دارد ولی سه تیم دیگر شانس برد بیشتری دارند.

سید حسین سید صالحی کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس نشان داد که حریف بزرگی برای تیم های آسیاست. این تیم نقل وانتقالات را به خوبی انجام داده است.

پرسپولیس در بازی امشب باید برای بدست آوردن 3 امتیاز بازی خیلی بادقت بازی کند و مراقب ضربات ایستگاهی تیم مقابل باشد.

 او درباره تیم سپاهان ایران نیز گفت: با توجه به تغییر مربیان استقلال و سپاهان و شهر خودرو باید بازیها با تدبیر بیشتر انجام شود. فوتبال حرفه ای نیاز به زمان دارد، سپاهان نیز در بازی امشب مقابل النصر عربستان باید با دقت بیشتری بازی کند.

سیدصالحی درباره بازی استقلال نیز گفت: استقلال در بازی بعدی باید خیلی خوب بازی کند و فقط به دنبال برد باشد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۶°