بر همه منافع دشمن مسلطیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:20 - شنبه 10 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۱۸۳
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به همه منافع دشمنان در همه جا مسلط هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز در مراسم صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی کل سپاه افزود: منافع دشمنان در همه جا، زیر دید ماست و اگر لازم باشد زیر تیغ ما خواهد بود" این پیام ما به دشمنانمان است".
 فرمانده کل سپاه گفت: ما با شهیدان مان پیمان می‌بندیم که تا آخر، راهشان را ادامه می‌دهیم و تا پیروزی نهایی دشمنان را تعقیب می‌کنیم تا کاملا شکستشان دهیم.
 سردار سلامی افزود: ما هرگز این شمشیر از نیام کشیده را در نیام نخواهیم کرد.
 وی گفت: شهدا برای ملت ایران جاودانگی و عزت به ارمغان آوردند و گردن کردنکشان و دشمنان را شکستند.
 فرمانده کل سپاه افزود: سردار سلیمانی در وفاداری به اسلام، امت اسلامی و ملت ایران ذره‌ای کم نگذاشت و به حضرت ابوالفضل العباس (ع) اقتدا کرد و تا پایان پای پیمان و عهدش ایستاد.
 سردار سلامی گفت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اسطوره‌ای ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ اسلام و بشریت است.
 وی همچنین با بیان این که جنگ بهترین معیار برای نشان دادن عظمت، بزرگی و اراده یک ملت است، افزود: هر ملتی در ارتفاع رهبر خود؛ بزرگی، رفعت و شکوه می‌یابد و ملت ایران در سایه رهبری امام خمینی در تراز و شکوهی ایستاد که برای ملت‌های دیگر درس آموز شده است.
 فرمانده کل سپاه گفت: در آغاز دفاع مقدس دشمنان به صورت دسته جمعی و در اوج غافلگیری ما و نابرابری به ما هجوم آوردند، اما ناکام شدند و این ناکامی آنان نتیجه قدرت ناشی از قلب ایمانی مردم ایران است.
سردار سلامی افزود: همیشه سربازانی که به شوق شهادت می‌جنگند بر سربازانی که از مرگ می‌ترسند؛ پیروز می‌شوند و جنگ ما تجلی چنین جنگی و تجلی پیروزی ایمان در صحنه نبرد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۴°