برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:53 - شنبه 10 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۳۱۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
رئیس جمهور: سرفصل‌های بودجه به گونه‌ای تدوین شده است که در کنار تامین کالا‌های اساسی و مواد اولیه تولید پروژه‌های اولویت دار در حوزه‌های زیربنایی نیز طبق برنامه زمان بندی شده اجرا شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه، با استناد به سرفصل‌های مختلف بودجه کل کشور اظهارداشت: سرفصل‌های بودجه به گونه‌ای تدوین شده است که در کنار تامین کالا‌های اساسی و مواد اولیه تولید پروژه‌های اولویت دار در حوزه‌های زیربنایی نیز طبق برنامه زمان بندی شده اجرا شود.
در این جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی هم گفت: همانطوری که بار‌ها گفته شده ما صرفا با تحریم‌های اقتصادی دشمن مواجه نیستیم بلکه درگیر یک جنگ اقتصادی هستیم و شورای عالی هماهنگی اقتصادی به عنوان قرارگاه مقابله با این جنگ اقتصادی نقش آفرینی می‌کند.
محمد باقر قالیباف افزود: با هم افزایی تمامی بخش‌های درون نظام و با هماهنگی‌هایی که بوجود خواهد آمد، به طور قطع در مواجهه با این جنگ اقتصادی با استفاده از همه ظرفیت‌های نظام به پیروزی دست خواهیم یافت.

رئیس قوه قضائیه نیز با اشاره به مباحث مطرح شده و همچنین نیاز‌های اقتصادی کشور، گفت: سایر قوای کشور در کنار دولت هستند و به قوه مجریه که در وسط میدان مقابله با مشکلات و جنگ اقتصادی دشمن ایستاده و مسئولیت اصلی را در این زمینه بر دوش دارد مساعدت خواهند کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی اظهارداشت: آماده همکاری با دولت برای پشت سرگذاشتن و رفع موانع موجود و تحقق برنامه‌ها هستیم.

در این جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از منابع و مصارف پیش‌بینی شده در بودجه سال جاری کشور و میزان تحقق پیش‌بینی‌های انجام گرفته و همچنین وضعیت اقتصادی کشور ارائه نمود و پس از بحث و بررسی‌های لازم، تصمیماتی برای تحقق منابع درآمدی بودجه با رعایت صرفه جویی‌های لازم اتخاذ شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۴°